Profil firmy

Společnost MAEP, s.r.o. se snaží být progresivní a dynamickou společností  se zkušeným týmem zaměstnanců. Sídlem společnosti je Chomutov, s pomocným pracovištěm v Praze a s působištěm po celém světě.  Naše zkušenosti a znalosti jsou prověřené již 20-ti letou činností doma i na zahraničních trzích.

V současné době zaměřujeme svoje úsilí především do oblasti výstavnictví. Organizujeme výstavy  pro individuální účasti firem a oficiální účasti. Jsme jedním z obchodních partnerů Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky při zajišťování oficiálních účastí České republiky na zahraničních výstavách a veletrzích a dále jsme partnerem státní agentury na podporu obchodu CzechTrade při zajišťování společných účastí v rámci projektu NOVUMM a NOVUMM KET.

Spolupracujeme s MPO, MZV, CzechTrade, Hospodářskou komorou ČR, Svazem průmyslu a dopravy , EWP Brusel, Komorou SNS a dalšími organizacemi.

Našimi hlavními činnostmi jsou:

Pořádání a organizace výstav a veletrhů

Organizace kongresů a seminářů , realizace veletržních expozic, českých oficiálních účastí v zahraničí včetně doprovodného programu a Public Relations.

Zastupování českých firem v zahraničí

Při zastupování českých firem v zahraničí pracujeme jako přímé obchodní zastoupení, které zajišťuje kontakty mezi hospodářskými subjekty, sjednává
a na přání klientů vede obchodní jednání, zajišťujeme marketing, reklamu a propagaci výrobků, sjednáváme podmínky budování společných podniků a firem.

Projekční a stavební činnost

V tomto oboru se naše společnost specializuje na projekční a poradenskou činnost. Zabýváme se také návrhy interiérů s použitím přírodních materiálů. Zajišťujeme statické výpočty konstrukcí a budov. Dále Vám poradíme s projektováním staveb a zařízení ve vodárenství.

Grafické a kopírovací práce

Navrhujeme grafická řešení výstavních expozic, pozvánek, inzerce aj. Vybaveností moderními přístroji a odborným přístupem našich zaměstnanců jsme dosáhli statut Oficiální kopírovací centrum CANON. Poskytujeme kopírovací, skenovací a tiskové služby až do formátu A0+.

overeno